Stolní fotbal do každé rodiny

Máte o stolní fotbal zájem? Pokud ano, tak čemu je nutné se věnovat při jeho výběru? Zajímejte se o rozměry stolu, materiál, hrací pole, tyče, rukojeť a míček. Co se rozměrů týče, čím je fotbálek větší a těžší, tím se lépe na něm hraje, neboť fotbalový stůl je pevný a stabilní. Stolní fotbal se vyrábí z DSP (někdy – dřevotříska, lamino) – není špatná volba, ale je důležité věnovat pozornost tloušťce pláště; vyrábí se i z MDF a překližky.   Tyče by měly být vyrobeny z nerezové oceli, dobré jsou i poniklované trubky. U levnějších materiálů může docházet k deformaci nebo ohýbání při otáčení, tyto defekty komplikuji hru. Rukojeti – použité plasty, dřevo nebo gumová rukojeť musí mít rozměry od 13 do 16 mm.

Stolní fotbálek jako dárek

Stolní fotbálek – důležití jsou i fotbalisté a to po estetické stránce, sleduje se i kvalita barvy. Tvar – jen dobře umístění a kvalitně vyrobení „hráči“ vám umožní dělat speciální triky v průběhu hry. Při výběru míče je nejprve třeba vzít v úvahu jeho průměr. Při ztrátě míčku, kupujte vždy originální velikost, či-li shánějte průměr míčku, který byl součástí nového fotbalového stolu.  Stolní fotbal je stále velice oblíbená hra, získal si svou oblibu již na začátku 20. století, kdy byl vynalezen. Od té doby si ho zamilovaly nejen děti, ale i dospělí.  Hra nevyžaduje speciální znalosti a dovednosti, stejně jako jakoukoliv fyzickou přípravu. Nemusíte čekat na léto, stolní fotbálek nevyžaduje ani speciální místnost.  Po vybalení z krabice, stačí povolat silné soupeře.

Stolní fotbal ze super ceny – t-zbozi.cz

Trh nabízí obrovské množství druhů, velkostí a tvarů.  Nedoporučujeme vybírat stolní fotbal podle ceny. Kvalita tohoto výrobků je při hře zásadní. Jinak nebudete mít žádný požitek ze hry, pokud budete muset stále řešit nějaké problémy vznikající při hře díky nekvalitnímu materiálu. A kde nabízejí výrobky té nejvyšší kvality za rozumnou cenu a ve velkém výběru? Určitě se vám vyplatí zavítat do zákazníky oblíbeného eshopu t-zbozi.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Označeno v Články