Půjčovna dodávek v Praze 9

Naše společnost se zabývá krátkodobým a dlouhodobým půjčováním dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Vozidla půjčujeme pro osobní účely, tak pro podnikatele a živnostníky.  Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby na velmi profesionální úrovni. Všem klientům se snažíme připravit ty nejlepší podmínky a cenu.

půjčovna dodávek

půjčovna dodávek

Služby pro soukromé osoby i podnikatelé

Půjčujeme dodávky pro podnikatelské účely, při  poškození vašeho vozidla  nebo v případě, že vozidlo nutně potřebujete ke svému podnikání. Pro společnosti nabízíme také možnost využití reklamních ploch na našich vozidlech. Půjčujeme také pro soukromé účely. Mezi soukromé účely patří stěhování nebo převoz.

půjčovna dodávek Praha

půjčovna dodávek Praha

 

Kvalitní vozy k zapůjčení 

O naše vozidla neustále pečujeme, pravidelné kontroly v servise jsou samozřejmostí. Zaručujeme  vždy kvalitní vozy pro vaše účely. Součástí vozidel jsou také pomůcky, které vám usnadní stěhování a převoz. Jsme také schopni poskytnout navigaci. Všechny naše vozy disponují dálniční známku, platnou po České republice.

Při zapůjčení dodávky nepotřebujete žádné certifikáty. Stačí vám platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz.

 

Plusy pro naše zákazníky

Pro naše zákazníky jsme zvolili příznivou otevírací dobu a to, od 8 – 21 hodin každý den. Pokud je váš hovor nebo zapůjčení akutní, můžete nám zavolat na náš mobilní telefon, který je neustále zapnutý.Vaši poptávku nám můžete také zaslat přes formulář na našich webových stránkách, nebo nás navštívit osobně. Nově kromě hotovostních plateb přijímáme také kryptoměny (BitcoinEthereumLitecoin a další).

pronájem dodávek

pronájem dodávek

Nejlepší ceny za půjčení dodávek 

Přibližné ceny najdete na našich webových stránkách, pro přesnou kalkulaci nás kontaktujte telefonicky, nebo osobně. Naše ceny jsou nízké, díky nabídce reklamních ploch na našich dodávkách a užitkových vozidlech.

 

Označeno v Články