Obývací stěny

Po roce 1989 i náš trh začal produkovat praktický skladebný systém, kdy je možné si jednotlivé prvky dokupovat. Oceníte moderní designy, širokou škálu barev, materiálů – vše je propracované do detailu. Design obývací stěny se proměnil k naší spokojenosti a již není jako pěst naoko díky nevhodnému stylu a nehezké barevné kombinaci.  Fantazii se meze nekladou, a pokud máte správné estetické cítění i za několik tisícovek si vytvoříte útulné hnízdečko. Ovšem stále platí staré pravidlo – méně znamená více!  V malých bytech se vedle odpočinkové zóny musí vejít i jídelna nebo koutek na pracovnu. Co nedoporučujeme, tak přeplácávat obývací pokoj bytovými doplňky nebo barvami.

Efektní design – trendy obývací stěny 

Obří sektorový nábytek, koberec jekor, chemlonové bytové doplňky a televizor Tesla zmizel z našich domovů. Dnes vládne minimalistický styl, to znamená jednoduchost, volnost, účelovost a vzdušnost.  Jednotlivé zóny si můžete oddělit větší skříní, paravánem nebo posuvnou japonskou stěnou.  Nebojte se světlé barvy, obývací stěny v tomto odstínu jsou elegantní a dokonce vám opticky zvětší prostor. Jak již bylo zmíněno, jednotlivé moduly se dají kombinovat a dokupovat. Nehodí se vám komoda nebo regál?  Tak si ho kupte, až ho upotřebíte. Luxusní a elegantní vzhled dodá vašemu interiéru efektní barevná kombinace bílá/černá nebo fialová/černá.

Obývací stěny levně

Současné moderní obývací stěny nám již neslouží jako úložný prostor na různé věci. Lidé preferují bar nebo krbová kamna. To je ta správná volba – dřevo praská v ohni a vy se koukáte na 3D LED televizi. Trh nabízí spoustu druhů nábytku. Kde hledat inspiraci? V prvních dvou odkazech, kde nechybí zajímavé informace o nábytku a fotografie. A poté zavítejte do největšího internetového obchodu s nábytkem v Česku t-nabytek.cz. Doprava ZDARMA, poctivý klientský servis, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku​ – zkrátka prodejní kategorie, a to vše oceněno certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

 

Označeno v Články