Jak se dobře připravit na stěhování?

Tak nejprve si musí pracovník stěhovací firmy stěhování kanceláří Praha kancelář prohlédnout. Tato prohlídka je samozřejmě bezplatná. Pak přijde na řadu cenová kalkulace a pro každého individuální časová osa stěhování. Firma připraví dokonale podrobný rozpis stěhování kanceláře, co bude kde a kdy dělat v rámci stěhování kanceláře. Dále se podepíše objednávka stěhování, případně smlouvu o dílo. Často se stává, že stěhovací firma si doveze napřed nějaké věci, například obalový materiál. Rozmontují a zase smontují kancelářský nábytek. Sami věci zabalí, například nejdříve do bublinkové fólie a potom do dalších obalů. Tím se zajistí bezpečnost pro zboží při převozu. Stěhovací firmy dokážou vyřídit povolení pro vjezd, pokud je to potřeba.

Jak probíhá prohlídka stěhované kanceláře

Tak technik z týmu Stěhování kanceláří Praha udělá podrobný seznam všech stěhovaných věcí, ale také i zaměstnanců. Musí si dále zjistit, kolik má budova pater, či jestli jsou přítomné výtahy a podobně. V závislosti na množství se následně určí, kolik bude potřeba vozidel a o jakého obsahu. Projedná se zákazníkem i odvoz na sběrný dvůr, pokud je to nutné. Samozřejmě poradí a poskytne odpovědi na každou otázku. Udělá cenovou nabídku, ovšem nezávazně a nakonec se domluví, jestli bude chtít poslat nabídku poštou nebo elektronicky. Vypadá to složitě, ale není tomu tak.

stěhování kanceláří Praha

Co zajistí stěhováci zadarmo

Prohlídku v místě nakládky a vykládky, vypracování časového harmonogramu a ceny samotného stěhování, zapůjčení určitého materiálu, například krabic či obalového materiálu. Dále zajistí odvoz použitých materiálů a zkontrolují věci po hotovém stěhování. Zákazník má také nárok na bezplatného pracovníka, jenž bude po celou dobu kontrolovat stěhování. Samozřejmostí je pojištění. Častokrát je to i do závratné výše v podobě několika miliónů, přičemž kromě stěhovaných věcí se pojistí i prostory, kde se samotné stěhování provádí. Vyplatí se spíše větší auta pro stěhování kanceláří než menší. Při menším vozidle se může stát, že se to neodhadne a tudíž by se muselo přidat další, a třeba i ne jenom jedno.

 

Označeno v Články Označeno s: , ,