Gabiony Hranice

Gabiony Hranice je firma, zabývající se realizací staveb gabionů a gabionových plotů a jejich doplňků. Nabízí několikaleté zkušenosti s jejich využití, technické poradenství v oblasti výstavby oplocení a zajištění svahů a zdí.

Pojem gabiony je pro mnohé neznámý, ale v praxi jej každý zná. Jde o drátěné konstrukce, které jsou vyplněny přírodním kamenem. Konstrukce jsou vyrobeny z ocelových drátů a opatřeny ochranným povlakem zinku a hliníku. Jejich životnost je dle prostředí kolem 60 až 80 let.

Mnoho výhod gabionových plotů

Firma Gabiony Hranice Vám na míru sestaví kalkulaci, stačí se jen domluvit na e-mailu: info@gabionyhranice.cz nebo na telefonním čísle 773 233 222. Odborníci z firmy si již poradí s Vašimi dotazy. Takže tedy stačí poslat nezávaznou poptávku po gabionech a zpět se k vám dostane cenová nabídka.

Jaké jsou tedy ty hlavní výhody? Jde hlavně o nižší pořizovací cenu oproti klasickým konstrukcím. Dále není ve většině případů nutný stavební zásah, tzn. železobetonové základy. Gabionové ploty jsou téměř bezúdržbové, nemusí se natírat apod. Tvoří přírodní drenáž, tzn. propouštějí a absorbují energii vody a tak snižují tlak na stěnu. Není je třeba izolovat, tvoří přírodní dojem a moderní vzhled a mají statickou funkci.

Proto neváhejte a vyzkoušejte oplocení nebo zajištění svahu pomocí gabionových plotů.

Označeno v Články